Náhlad` fotky pre zobrazenie detailu kliknete.Náhlad` fotky pre zobrazenie detailu kliknete.Náhlad` fotky pre zobrazenie detailu kliknete.Náhlad` fotky pre zobrazenie detailu kliknete.
Odporúčajte tyto stránky:
 

Hotel Pracharna Park Hotel Olomouc / ubytovanie Olomouc Vítajte

Hotel Olomouc Pracharna Park Hotel Olomouc

Prachárna Park Hotel Olomouc je situovaný v pokojnom prostredí príjemnej Hanáckej prírody, niekoľko minút autom alebo mestskou dopravou z centra mesta Olomouc.

Hotel s dvadsaťročnou tradíciou a s jednoduchou možnosťou dosiahnutia hlavných trás na Prahu, Brno, Hradec Králové i Ostravu.

Ubytovanie
Prachárna Park Hotel Olomouc má celkovú kapacitu 83 lôžok - 37 dvojlôžkových izieb štandard double / twin, 1 trojlôžková izba, 2 junior suite 1 suite. Izby sú vybavené kúpeľňou s vaňou alebo sprchovým kútom, WC, k dispozícii fén, telefón, Wi-Fi internet, káblová TV, písací stôl a minibar. Suite má dve časti - spálňa a spoločenská izba s pracovňou. V cene izby sú raňajky, parkovanie, pripojenie Wi-fi, ubytovací a turistický poplatok.

Komfortne zariadená bezbariérová izba je nefajčiarske a je prispôsobená potrebám zdravotne znevýhodnených klientov. Je vybavená dvomi oddelenými posteľami, písacím stolom a stoličkami, šatníková skríň s trezorom, LCD televízorom s výberom medzinárodných programov, telefón a Wi-Fi pripojenie. V kúpeľni je sprchovací kút, umývadlo, zrkadlo a toaleta.

Olomouc Park Hotel Prachárna Reštaurácia
Nefajčiarska a plne klimatizovaná reštaurácia hotela Pracharna ubytovanie Olomouc má kapacitu 90 miest a svojou variabilitou je vhodná pre rôzne spoločenské udalosti i firemné prezentácie, či pre pracovný obed alebo romantickú večeru. V priestore pred reštauráciou sa nachádza hotelová kaviareň a bar s kapacitou 30 osôb. Do 10 hodín sú tu servírované raňajky Švédsky stôl. Priestor je vhodný pre obchodné rokovania i neformálne posedenie. V kaviarni je dostupné bezplatné internetové pripojenie Wi-fi pre všetkých hostí.

Hotel Prachárna sa špecializuje na svadby a svoj svadobný deň tu prežijete podľa Vašich predstáv. Pripraví Vám svadbu malú intímnu i veľkú, na ktorú budú Vaši hostia dlho spomínať. Obrad pod holým nebom, svadobné menu podľa Vašej chuti, výzdoba podľa Vašej fantázie ...

Vonkajšie posedenie na letnej záhradke je k dispozícii od jari do jesene. Stolíky sú tienené slnečníky. Prekrásny výhľad do záhrady a na pasúce sa kone. Otvorené do 22 hodín.

Prachárna Park Hotel Olomouc Konferencie
Školiace a prezentačné priestory tvoria 3 salóniky, ktoré možno vzájomne prepojiť a kombinovať pre väčší počet osôb. Hotel sa špecializuje na organizovanie školení, prezentácií, konferencií vrátane ubytovania, stravovania, spoločenského a športovo relaxačného programu. Technické vybavenie tvorí flipchart, papiere a fixy, magnetická nástenná lišta, laser a ukazovadlo, TV, DVD, WI-FI pripojenie, dataprojektor, premietacie plátno, rečnícky pult, mikrofón a ozvučenie.

Hotel ubytovanie Prachárna Park Hotel Olomouc Relaxácia
Súčasťou Park Hotela Pracharna v Olomouci je areál privátnej hotelovej sauny so zázemím v odpočinkovej miestnosti, solárium a sociálne zariadenie. Samozrejmosťou je možnosť občerstvenia i obsluhy. Hotelovým hosťom sú k dispozícii horské bicykle s výbavou a mapkou Olomouca i ďalších zaujímavých miest.

Hotel Prachárna bol otvorený už v apríli roku 1994 ihneď po dokončení rekonštrukcie tereziánskeho skladiska strelného prachu z roku 1843. Originálny ráz hlavnej budovy tvorí päť pôvodných oblúkov. Prvý oblúk smerom od Olomouca zastrešuje reštauráciu, druhý bar, tretí recepciu, štvrtý lobby slúžiace aj ako foyer a posledný piaty oblúk je využívaný ako konferenčný salónik.

Starať sa o Vás bude tím skúsených profesionálov, ktorých cieľom je Vaša maximálna spokojnosť.

Hotel Olomouc Pracharna Park Hotel Olomouc - Služba na recepcii je 24 hodínHotel Olomouc Pracharna Park Hotel Olomouc - V hoteli je biliardHotel Olomouc Pracharna Park Hotel Olomouc - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Olomouc Pracharna Park Hotel Olomouc - hotel má reštauráciuHotel Olomouc Pracharna Park Hotel Olomouc - možnosť pripojenia na internetHotel Olomouc Pracharna Park Hotel Olomouc - k dispozícii letná terasaHotel Olomouc Pracharna Park Hotel Olomouc - akceptuje creditné karty Eurocard/MastercardHotel Olomouc Pracharna Park Hotel Olomouc - akceptuje creditné karty VISAHotel Olomouc Pracharna Park Hotel Olomouc - akceptuje creditné karty American ExpressHotel Olomouc Pracharna Park Hotel Olomouc - akceptuje creditné karty Diners Club InternationalHotel Olomouc Pracharna Park Hotel Olomouc - tenis - v blízkosti hotelaHotel Olomouc Pracharna Park Hotel Olomouc - Televizor má príjem satelitných  programůHotel Olomouc Pracharna Park Hotel Olomouc - Iybz sú vybavené televízoromHotel Olomouc Pracharna Park Hotel Olomouc - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Olomouc Pracharna Park Hotel Olomouc - Izby s vlastnou toaletouHotel Olomouc Pracharna Park Hotel Olomouc - v izbach je telefon